Ådalens skole/Hal 1

Mandag
1
2
8.30  
8.45  
9.00  
9.15  
9.30  
9.45  
10.00  
10.15  
10.30  
10.45  
11.00  
11.15  
11.30  
11.45  
12.00  
12.15  
12.30  
12.45  
13.00  
13.15  
13.30  
13.45  
14.00  
14.15  
14.30  
14.45  
15.00  
15.15  
15.30  
15.45  
16.00SS Skøjteskole øvede 
16.15 700.- 
16.30 
16.45 
17.00SS Skøjteskole begynder 
17.15 700.- 
17.30 
17.45 
18.00SH Solo 1 
18.15 1100.- 
18.30 
18.45 
19.00SH Quartet + Youth Quartet 
19.15 100.- 
19.30 
19.45 
20.00  
20.15  
20.30  
20.45  
Onsdag
1
2
8.30  
8.45  
9.00  
9.15  
9.30  
9.45  
10.00  
10.15  
10.30  
10.45  
11.00  
11.15  
11.30  
11.45  
12.00  
12.15  
12.30  
12.45  
13.00  
13.15  
13.30  
13.45  
14.00  
14.15  
14.30  
14.45  
15.00  
15.15  
15.30  
15.45  
16.00SH Solo 2 
16.15 1100.- 
16.30 
16.45 
17.00SH Solo 3SH Solo 4
17.15 1100.- 1100.-
17.30
17.45
18.00
18.15 
18.30 
18.45 
19.00FH Formation 
19.15 100.- 
19.30 
19.45 
20.00  
20.15  
20.30  
20.45  
Fredag
1
2
8.30  
8.45  
9.00  
9.15  
9.30  
9.45  
10.00  
10.15  
10.30  
10.45  
11.00  
11.15  
11.30  
11.45  
12.00  
12.15  
12.30  
12.45  
13.00  
13.15  
13.30  
13.45  
14.00  
14.15  
14.30  
14.45  
15.00  
15.15  
15.30  
15.45  
16.00SH Solo 4 
16.15 1100.- 
16.30 
16.45 
17.00 
17.15 
17.30 
17.45 
18.00  
18.15  
18.30  
18.45  
19.00  
19.15  
19.30  
19.45  
20.00  
20.15  
20.30  
20.45  
Lørdag
1
2
8.30SS Skøjteskole begynder 
8.45 700.- 
9.00 
9.15SS Skøjteskole øvede 
9.30 700.- 
9.45 
10.00SH Storgruppe 
10.15 100.- 
10.30 
10.45 
11.00SS Introrul + 3SS Introrul
11.15 700.- 0.-
11.30
11.45SH Solo 1 
12.00 1100.-SH Cadetgruppe
12.15 100.-
12.30
12.45FH Formation
13.00 100.- 
13.15 
13.30 
13.45 
14.00 
14.15 
14.30 
14.45SH Solo 3 
15.00 1100.- 
15.15 
15.30SH Lillegruppe
15.45  100.-
16.00 
16.15 
16.30  
16.45  
17.00  
17.15  
17.30  
17.45  
18.00  
18.15  
18.30  
18.45  
19.00  
19.15  
19.30  
19.45  
20.00  
20.15  
20.30  
20.45  
Søndag
1
2
8.30  
8.45  
9.00  
9.15FT Trintræning Bruttotrupløbere 
9.30 0.- 
9.45 
10.00FT Trintræning alle øvrige løbere 
10.15 0.- 
10.30FT Figur alle hold 
10.45 0.- 
11.00 
11.15 
11.30SH Quartet + Youth Quartet 
11.45 100.- 
12.00 
12.15 
12.30FH Formationsteknik 
12.45 0.- 
13.00 
13.15 
13.30SH Solo 2SH Solo 3
13.45 1100.- 1100.-
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00 SH Show solo
15.15 Udsolgt
15.30 
15.45 
16.00 
16.15 
16.30  
16.45  
17.00  
17.15  
17.30  
17.45  
18.00  
18.15  
18.30  
18.45  
19.00  
19.15  
19.30  
19.45  
20.00  
20.15  
20.30PH Passivholdet 
20.45 0.- 

Ådalens skole/Hal 1 Repos

Ådalens skole/Udendørs

Mandag
1
18.00Løb Løb
18.15 0.-
18.30
18.45

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle